Kurk iš širdies,
statyk iš minties

Zmoniu komandoje

5

ŽMONIŲ MŪSŲ KOMANDOJE

pastatytu namu

90+

ĮGYVENDINTI PROJEKTAI

96%

LAIMINGŲ KLIENTŲ

zmoniu komandoje

9+

MIESTAI APLINK PASAULĮ

kavos puodeliai su klientais

1000+

KAVOS PUODELIAI SU KLIENTAIS

Apžvalga

Teqo dirba su daugiau nei 10 įmonių, todėl mes jaučiames stiprūs vykdydami įvairaus dydžio ir pobūdžio projektus. Mūsų stiprybė yra mūsų gebėjimas suteikti individualų dėmėsį mūsų klientams panaudojant praktiškus ir inovatyvius sprendimus.

Nors Teqo yra nauja įmonė, tačiau tai nedidelės įmonės gyvuojančios nuo 2015 metų nuoseklus augimas į daugiau nei paprasta statybų įmonė. Noras tobulėti, bręsti ir kurti atvedė iki tai, ką sukūrėmė dabar.

Įmonės įkūrėjas pasakė: "Mieli kolegos, mūsų misija ir vizija sukurti tokią įmonę, kuri suteiktų aukščiausią kokybę už prieinamiausią kainą." Kiekvienais metais girdime, kad dideli valstybiniai projektai kainuoja neadekvačiai daug pinigų pagal atliktų darbų kiekį, tačiau niekas nebando to pakeisti ir laikui bėgant viskas nutyla. Padėkite mums plėstis ir MES įrodysime, kad viskas gali būti kitaip! Sąžiningai!

Visus darbus atliekam pagal verslo liudijimą arba pagal individualią veiklą.

2019

Startuokime maži - užaukime dideli

2019 - Šie metai dar tik prasidėjo ir mes nusprendėme sutelkti visas jėgas į paslaugų kokybę.

2018

Startuokime maži - užaukime dideli

Šie metai buvo nelabai sėkmingi, bet tikrai ne tragiški, todėl dirbsime toliau ir įrodysime savo vertę. Ir toliau bandysime plėstis ir stiprinti savo įtaką statybų rinkoje.

2017

Startuokime maži - užaukime dideli

Šiais metais esame maži, bet tikrai ne silpni, todėl dirbsime sunkiai ir įrodysime savo vertę. Bandysime plėstis ir stiprinti savo jėgas statybų rinkoje.

2016

Startuokime maži - užaukime dideli

Šie metai mums buvo ypatingi, kadangi pradėjome teikti daugiau kokybiškų paslaugų. Dizainerių paslaugos, architektų paslaugos, pastatų administravimas.© 2016 Teqo
Created by: Pašėlę ITyšnikai